O MNIE

Cześć!

Nazywam się Kasia i miło mi powitać Cię na mojej stronie. Od dziecka uwielbiam psy, a z roku na rok moja świadomość o ich zrozumieniu i wychowaniu rozwija się wraz z różnymi doświadczeniami. Dokształcam się samodzielnie oraz na zorganizowanych warsztatach i szkoleniach, spędziłam też sporo czasu w różnych schroniskach dla zwierząt (m.in. Lublin, Korabiewice, Sandomierz, Warszawa), co pozwoliło mi na naukę obcowania z przeróżnymi psami.

W 2018 roku podjęłam jedną z najwspanialszych decyzji w moim życiu i ukończyłam  kurs dyplomowy Trener Szkolenia Psów w szkole Piotr Wojtków Szkolenia. Obecnie jestem w trakcie kolejnego kursu tej szkoły z zakresu behawioryzmu i pracy z trudniejszymi przypadkami psów (agresja, reaktywność, lęk itp.). Mimo ogromu wiedzy i doświadczenia – wciąż się uczę, bo zawsze jest coś nowego do odkrycia, każdy pies jest inny, a każdy właściciel ma inne oczekiwania wobec szkolenia. I to jest w tym wszystkim najciekawsze! 🙂

Na blogu i mediach społecznościowych dzielę się moją pasją oraz wiedzą o wychowaniu, szkoleniu i ogólnie życiu z psami. W zakładce oferta znajduje się zakres świadczonych przeze mnie usług.

Nasze osiągnięcia oraz kursy i szkolenia:

I miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Rally-O w Łodzi, czerwiec 2019

Trener Terapeutyczny, Behawiorysta (kurs dyplomowy), Wojtków Szkolenia, styczeń-grudzień 2019 (w trakcie)

Trener Szkolenia Psów (kurs dyplomowy), Piotr Wojtków Szkolenia, maj-październik 2018

Dodatkowe szkolenia i webinaria:

• Agresja i reaktywność, Bavaria Team, lipiec 2019
  • Klasy komunikacji i socjalizacji – Barbara Moletta, maj 2019
  • Stres zwierząt towarzyszących – fizjologia, emocje, zachowanie, Andrzej Kłosiński, maj 2019
  • Agresja smyczowa, Jacek Gałuszka, grudzień 2018
  • 10 sposobów na skuteczne opanowanie emocji u psa, Jacek Gałuszka, grudzień 2018
  • Spalona komenda, Jacek Gałuszka, grudzień 2018
  • Czy można ukarać psa przy pomocy nagrody, Jacek Gałuszka, listopad 2018
  • II -V Wyzwanie Piesologii, Kasia Biskup, 2017-2019: Komunikacja, Zabawy Węchowe, Opanowanie emocji psa, Błędy podczas szkolenia psa, Sztuczki.
  • …cdn..