Szkolenia indywidualne

Jeśli wolisz ćwiczyć sam na sam z Trenerem – zapraszamy na szkolenia indywidualne. Program kursu jest dostosowywany indywidualnie według Twoich potrzeb, czas i miejsce ustalamy wspólnie. Możemy ćwiczyć elementy podstawowego posłuszeństwa, sztuczki, przygotowywać się do zawodów psich sportów, jak np. RallyO, Nosework lub po prostu ciekawie spędzić czas i nauczyć Was podstawowych elementów życia razem.

Pierwsze spotkanie obejmuje ocenę zachowania oraz predyspozycji szkoleniowych psa, rozpisanie planu szkolenia i trwa ok 60-90 minut. Każde następne spotkanie to ćwiczenia mające na celu realizację ustalonego planu szkoleniowego.

UWAGA: Jeśli pies wykazuje zachowania problemowe zapraszamy na początek na konsultacje behawioralne.